Dlaczego kamagra oraz alkohol to fatalne połączenie?

Trudno jest mieć wysoką samoocenę, jeśli komuś nie udaje się właściwie zaspokoić partnerki w trakcie kontaktu seksualnego. Taka sytuacja może występować poprzez kłopoty z erekcją. Na takie problemy pomaga oryginalna kamagra. Dlaczego tego typu medykamenty nie powinny być łączone pod żadnym pozorem z alkoholem?

W jaki sposób działa Kamagra?

Na początek warto wyjaśnić, jak generalnie działa Kamagra. To lek, gdzie substancją czynną jest sildenafil. Nie bez powodu oryginalna kamagra jest uważana za medykament bardzo skuteczny. Lek powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, które szybko i sprawnie transportują krew do prącia. Powoduje to możliwość osiągnięcia wzwodu oraz wydłuża czas jego trwania. Aby to nastąpiło, konieczna jest także właściwa stymulacja seksualna. Pamiętajcie, że erekcja nie następuje od razu, dlatego lek powinien być przyjęty minimum pół godziny przed planowanym stosunkiem.

Jakie działanie ma zaś alkohol?

Dlaczego alkohol nie jest dobrym wyborem? Wszystko dlatego, że napoje wysokoprocentowe obniżają działanie leku. Przez to trudno liczyć na satysfakcjonujące efekty.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/